Apmokėjimas

Atsiskaitymo būdai

Pas mus fizinėje ir internetinėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

  1. Grynaisiais pinigais,

  2. Elektronine bankininkyste,

  3. Kreditine kortele,

  4. Bankiniu pavedimu,

Užsakymo pildymo pabaigoje sistema parinks ir nurodys visus galimus atsiskaitymo būdus.

Jeigu prie atsiskaitymo būdų neradote pageidauto atsiskaitymo būdo – maloniai prašome pasirinkti iš tų, kuriuos šiam užsakymui siūlo sistema.

Grynaisiais pinigais arba banko kortele

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o UAB „Autokrislas“ automobilių stiklų servise arba kurjeriui pristačius prekes. (Galime paprašyti avansinio mokėjimo už retai parduodamas prekes, kurių nelaikome parduotuvėje).

Dėmesio! Šiuo metu kurjeriui galima atsiskaityti tik banko kortele. Servise galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele.

Elektronine bankininkyste

Internetinėje parduotuvėje www.autokrislas.lt/parduotuvė už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB "Luminor Bank“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“. Atkreipiame dėmesį, jog kiekvienas iš paminėtų bankų pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą naudojant elektroninę bankininkystę.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite kontaktinius duomenis ir įveskite savo debetinės arba kreditinės kortelės duomenis autokrislas.lt  nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.

  2. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

  3. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.autokrislas.lt

Galima atsikaityti kreditine kortele (Visa, Mastercard) tiek perkant internetu, tiek atsiimant prekes VARLE parduotuvėse ar iš DPD kurjerio.

Banko pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį. Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB "Autokrislas"

A/S: įvesti

Bankas: AB „Swedbank“

Įmonės kodas: 158960244

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.